Kategoriler
- DALGIÇ POMPA
- SANTRİFÜJ POMPALAR
- HİDROFORLAR
- KİRLİ VE ATIK SU POMPALARI
- ELEKTRİK MOTORLARI
- SICAK SU HİDROFORLARI
- HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
- YEDEK PARÇALAR
- DALGIÇ MOTORLARI
- Solar Enerji Sistemleri
- SİRKÜLASYON POMPALARI
| Fiyat | : | 3.015,30 TL |
| İndirimli Fiyat (%22,4) | : | 2.340,00 TL Kazancınız 675,30 TL |
| Kat Sayısı | 2 |
| Çalışma Basıncı | 3.1 bar-4 bar |
| Ağırlık | 10 kg altı |
| Giriş/Çıkış Çapı | 25 mm-50 mm |
| Menşei | Diğer |
| Daire Sayısı | 2 |
| Motor Gücü | 0.5 hp |
| Maksimum Su Basma Yüksekliği | 36 mSS-40 mSS |
| Su Emme Derinliği | 1 m altı |
| Durum | Sıfır |
| Marka | ELİT |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Litre/Dakika | 40 |
| H -Max | 40 |
| Kw | 0.37 Kw |
| Hp | 0.5 Hp |
| Voltaj | 220 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | prd-epo-qb-0-5hp |
| Marka | ELİT POMPA |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.