Kategoriler
- DALGIÇ POMPA
- SANTRİFÜJ POMPALAR
- HİDROFORLAR
- KİRLİ VE ATIK SU POMPALARI
- ELEKTRİK MOTORLARI
- SICAK SU HİDROFORLARI
- HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
- YEDEK PARÇALAR
- DALGIÇ MOTORLARI
- Solar Enerji Sistemleri
- SİRKÜLASYON POMPALARI
| Fiyat | : | 6.000,00 TL |
| İndirimli Fiyat (%30) | : | 4.200,00 TL Kazancınız 1.800,00 TL |
| Kat Sayısı | 2 |
| Çalışma Basıncı | 2 bar -5 bar |
| Ağırlık | 10 kg altı |
| Giriş/Çıkış Çapı | 25 mm-50 mm |
| Menşei | Diğer |
| Daire Sayısı | 4 |
| Motor Gücü | 1.0 hp |
| Maksimum Su Basma Yüksekliği | 36 mSS-50 mSS |
| Su Emme Derinliği | 1 m altı |
| Durum | Sıfır |
| Marka | ELİT |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | prd-epo-qb-1hp |
| Marka | ELİT POMPA |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.