Kategoriler
- DALGIÇ POMPA
- SANTRİFÜJ POMPALAR
- HİDROFORLAR
- KİRLİ VE ATIK SU POMPALARI
- ELEKTRİK MOTORLARI
- SICAK SU HİDROFORLARI
- HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
- YEDEK PARÇALAR
- DALGIÇ MOTORLARI
- Solar Enerji Sistemleri
- SİRKÜLASYON POMPALARI
| Fiyat | : | 6.738,10 TL |
| İndirimli Fiyat (%14,9) | : | 5.735,37 TL Kazancınız 1.002,74 TL |
| Marka | GAMAK |
| Tip | - |
| Güç | - |
| Voltaj | 380V |
| Motor Gücü | 1.1 kW |
| Kullanım Alanı | Endüstriyel tahrik, pompa/fan motoru |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Güç/Kw | 1.1 |
| Hız/Devir | 3000 |
| Gerilim/Voltaj | 230/400 V |
| Frekans/Hz | 50 |
| Kutup Sayısı | 2 |
| Çalışma Şekli | S1 |
| Motor Verimi | 82.5% |
| Verim Sınıfı | IE3 |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | prd-gmk-kw-380v-11 |
| Marka | GAMAK |
| Stok Durumu | Var |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.