Kategoriler
- DALGIÇ POMPA
- SANTRİFÜJ POMPALAR
- HİDROFORLAR
- KİRLİ VE ATIK SU POMPALARI
- ELEKTRİK MOTORLARI
- SICAK SU HİDROFORLARI
- HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
- YEDEK PARÇALAR
- DALGIÇ MOTORLARI
- Solar Enerji Sistemleri
- SİRKÜLASYON POMPALARI
| Fiyat | : | 10.684,75 TL |
| İndirimli Fiyat (%14,9) | : | 9.094,70 TL Kazancınız 1.590,05 TL |
| Marka | GAMAK |
| Tip | - |
| Güç | - |
| Voltaj | 380V |
| Motor Gücü | 2.2 kW |
| Kullanım Alanı | Endüstriyel tahrik, pompa/fan motoru |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Güç/Kw | 2.2 |
| Hız/Devir | 3000 |
| Gerilim/Voltaj | 230/400 V |
| Frekans/Hz | 50 |
| Kutup Sayısı | 2 |
| Çalışma Şekli | S1 |
| Motor Verimi | 84.3% |
| Verim Sınıfı | IE3 |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | prd-gmk-kw-380v-13 |
| Marka | GAMAK |
| Stok Durumu | Var |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.