Kategoriler
- DALGIÇ POMPA
- SANTRİFÜJ POMPALAR
- HİDROFORLAR
- KİRLİ VE ATIK SU POMPALARI
- ELEKTRİK MOTORLARI
- SICAK SU HİDROFORLARI
- HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
- YEDEK PARÇALAR
- DALGIÇ MOTORLARI
- Solar Enerji Sistemleri
- SİRKÜLASYON POMPALARI
Lütfen Fiyat Sorunuz |
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
Taifu Dik Milli Santrifüj Pompa — TLP(M) 4-6
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Taifu |
| Model | TLP(M) 4-6 |
| Kademe | 6 |
| Güç | 2 HP / 1.5 kW |
| Voltaj | 220V |
| Basma Yüksekliği | 74 mt (7.4 bar) |
| Tip | Dik Milli |
Taifu — 1993\'ten bu yana pompa sektöründe 30 yılı aşkın tecrübe. Shenzhen Borsası\'nda işlem gören (Hisse No: 300992) güvenilir üretici.
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | snt-tfu-tlp-m-4-6 |
| Marka | TAİFU |
| Stok Durumu | Bilgi için iletişime geçin |
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.